Wuhan Jetide Biyoteknoloji A.Ş.

En iyi malzemelerle yaşam kalitesini arttırmak.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Jetide Biotech Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Küçük Peptitler satış için
iyi kalite Küçük Peptitler satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7

 • Üretim hattı
  Hubei Huntide Biotech Co, Ltd, 2012 yılında kurulmuş, Wuhan Jetide Biotech Co Ltd, tamamen sahip olduğu bir iştiraki 72.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

  Uluslararası standartlara göre en kaliteli dipeptitlerin üretiminde mükemmel bir şekilde ilaç ve Nutraceutical sektöründe en güvenilir isim olmayı hedefliyoruz.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
  Ar-Ge Merkezimiz, 3 sentetik laboratuar, bir analitik laboratuvar ve bir pilot laboratuvar, Ar-Ge, kalite kontrol ve pilot da dahil olmak üzere 600 metrekarelik bir alana sahip olan Wuhan Yazılım Mühendisliği Meslek Yüksekokulunun 1 numaralı eğitim binasının 4. katında yer almaktadır. ölçekli üretim.

  Araştırma ve Geliştirme, entegre bir farmasötik ve Nutraceutical & endüstri haline gelme stratejimizin bir parçasıdır.

  Analiz odası, yurtiçinde yapılmış üç yüksek performanslı sıvı fazlı analizör, bir ithal yüksek performanslı sıvı fazlı analiz cihazı, gaz kromatografisi (kafa boşluğu) ve nem analiz cihazı, erime noktası analizörü, polarimetre, pH metre ve Susturucu Fırın, elektronik günlük eşit analiz ekipmanlarının analizi, yaklaşık 1 milyon toplam yatırım. Sentez laboratuvarı 20'den fazla manyetik karıştırıcı, 20'den fazla mekanik karıştırıcı, 10 adet düşük sıcaklıklı reaksiyon banyosu, 1 adet yüksek basınçlı tepkime kabı, 8 adet döner buharlaştırıcı ve yağ pompaları, buzdolapları ve fırınlar gibi çeşitli deney ekipmanları ile donatılmıştır. Pilot laboratuvar iki set yüksek ve düşük sıcaklık reaksiyon ekipmanı, üç döner buharlaştırıcı, bir yüksek sıcaklık reaksiyon ısıtıcısı, iki düşük sıcaklık reaksiyon ısıtıcısı, iki ekstraksiyon ısıtıcısı ve bir yardımcı vakum pompası, sentez laboratuvarı ve pilot testi ile donatılmıştır. Sentez laboratuvarı ve pilot laboratuarında toplam 600.000'den fazla tesis yatırıldı.

  Bizim Cheif Bilimcimiz: Jason Li

  Peking Üniversitesi'nden Kimya Lisans, Ph.D. Kanada'daki Simon Fraser Üniversitesi'nden, Kanadalı Wealth Company'nin Başkanı olarak görev yapan, Kanada PL Laboratuvarı İlaç Direktörü, Optic Valley "3551 Yetenek Planı" projesinde seçilen, "Wuhan'da Yenilikçi Yetenekler", "Chutian Yetenekli Usta" ödülünü kazandı. Wuhan ve Hubei Eyaletinde "Yüz Yetenek Programı".

İletişim bilgileri
Wuhan Jetide Biotech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Kiko Fan

Tel: 86-27-8778-1035

Faks: 86-27-8778-1036

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)